Участь в обласній селекторній нараді з питань готовності до проведення в області призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

Дата: 26.03.2021 10:03

25 березня заступник селищного голови Сергій Дашковський спільно з тимчасово виконуючим обов’язки військового комісара Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, майором Миколою Міловановим брали участь в обласній селекторній нараді з питань готовності до проведення в області призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Станом на 25 березня на військовому обліку у Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки перебуває 285 юнаків, з яких 189 – підлягають призову.