Сірогозці долучилися до військових зборів територіальної оборони

Дата: 07.04.2021 15:32

Сьогодні відбулася відправка військовозобов’язаних Нижньосірогозької територіальної громади на збори окремої бригади територіальної оборони.

Військовий комісар Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного територіального центра комплектування та соціальної підтримки, майор Олексій Лісовий оголосив наказ щодо призову на навчальні збори та подякував за сумлінне відношення до виконання військового обов’язку.

Метою зборів є нарощування спроможностей бригади ТрО до виконання визначених їм завдань. Основними цілями зборів є підвищення спроможностей у формуванні та приведенні у вищі ступені бойової готовності окремої бригади та підрозділів ТрО та удосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів та штабів щодо управління підрозділами, підвищення індивідуальних спроможностей військовослужбовців щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах: по охороні та захисту адміністративного кордону з АР Крим, прикриття десантно-доступних ділянок узбережжя; виконанні завдань з контролю населених пунктів, по охороні органів державної влади, посиленню охорони критичних об’єктів, мостів, несення служби на блокпостах, контроль населених пунктів з виконанням завдань комендантської години; по боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

Матеріальне забезпечення тероборонівців здійснено за рахунок селищної ради. Придбано продукти харчування, питну воду, одноразовий посуд, засоби гігієни та антисептичні засоби.