У громаді продовжується вакцинація місцевих мешканців

Дата: 14.04.2021 18:13

14 квітня на базі КНП «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної допомоги» у пункті щеплень лікарями: Дубінченко Валерією; Гапонець Людмилою та медичною сестрою Ждановою Вікторією щеплено 30 жителів громади від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Як повідомила директорка комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Непомняща: напередодні підприємством було отримано 30 доз вакцини AstraZeneca (CoviShield). Згідно Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, вакциновано людей із надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби COVID-19. А саме: соціальних працівників; працівників сектора ГУ ДСНС в Херсонській області, публічних осіб та літніх людей (70 років та старші).

Щеплення проводились з суворим дотриманням протиепідемічних вимог. Побічних реакцій під час вакцинації та у процесі спостереження не виникало.

Шановні жителі громади! Найбільш дієвий метод захистити себе та близьких від гострої респіраторної хвороби COVID-19 – вакцинація. Тож вакцинуйтеся та  дотримуйтесь протиепідемічних заходів. Бажаємо всім міцного здоров’я!