Під час богослужінь на території громади було організовано чергування працівниками сектору поліцейської діяльності, Нижньосірогозького районного сектору ГУ ДСНС області та Нижньосірогозької селищної ради

Дата: 02.05.2021 14:06

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.

Традиційне освячення пасок і яєць відбулося в храмах і церквах Нижньосірогозької громади. Процес освячення відбувався  згідно карантинних норм, прихожане перебували в масках, намагалися дотримуватися соціальної дистанції але за великої кількості бажаючих прийняти участь в освячені великоднього кошика утворювалося скуплення людей. Щоб уникнути подібних ситуацій та  виконувати  карантині вимоги під час богослужіння до працівників сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції №2 Генічеського РВП ГУНП в Херсонській області та Нижньосірогозького районного сектору ГУ ДСНС області були залучені й працівники  Нижньосірогозької селищної ради.