До дня матері привітали матерів загиблих учасників АТО

Дата: 07.05.2021 14:32

У другу неділю травня в Україні відзначається День матері.

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє та буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. У цей день ми від всієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом.

Та, на жаль, не усіх матерів цього дня зможуть привітати їх сини. Це стосується матерів загиблих учасників АТО/ООС.

Сьогодні, в канун дня матері, селищний голова Дмитро Такаджи разом з офіцером цивільного військового співробітництва, керівником відділу соціального захисту населення селищної ради завітав до матерів воїнів АТО, які загинули виконуючи свій військовий обов’язок на сході України, захищаючи нашу територіальну цілісність:

Шилік Ганни Іванівни – матері Шиліка Анатолія Вікторовича (загинув 25 серпня 2014 року);

Ковач Ніни Іванівни – матері Драньчінкова Віталія Миколайовича (загинув 22 травня 2016 року);

Бурцевої Антоніни Михайлівни – матері Вахненка Валерія Анатолійовича (загинув 27 вересня 2016 року).

Привітали жінок зі святом, вручили їм квіти та цінні подарунки, побажали міцного здоров’я, терпіння та мирного неба над головою.

Під час спілкування матері загиблих захисників України поділилася спогадами про своїх синів.

У ході діалогу, подякував за те, що виховали таких синів. Дійсно, справжніх героїв та патріотів України. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни.