Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Дата: 25.06.2021 10:04

28 червня цього року Україна відзначатиме 25-ту річницю
Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який
закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок
утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.

Ухвалення Верховною Радою України 1996 року Основного закону стало  важливою віхою українського державотворення.

Сьогодні, напередодні державного свята – Дня Конституції України, селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками селищного голови та військовим комісаром вшанували подвиг героїв, які загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої держави, поклавши квіти до пам’ятника видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка та пам’ятника, встановленого на честь подвига воїнам АТО та загиблих.

Дякуємо нашим воїнам, які  оберігають рідну землю ціною власного життя та здоров’я сьогодні, проявляючи героїзм та мужність на сході України.

Шановні жителі громади нехай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту жителів громади.