До Дня Конституції України у селищі відбулися урочисті заходи.

Дата: 25.06.2021 17:21

Розпочинаючи свято, селищний голова Дмитро Такаджи привітав жителів громади з 25-ою річницею Конституції, головного Закону нашої держави!

Звертаючись до присутніх у залі, він зазначив, що наш народ пройшов довгий і складний шлях політичного самовизначення. Прийняття Конституції, 25 років тому, стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Продовженням багатовікової традиції та актом вияву вищої волі українського народу, його прагнення жити в суверенній, соборній, демократичній, соціальній, правовій державі.

Україна починається з кожного, і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини.

Він побажав всім міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітання нашої громади.

Продовжився захід святковим концертом. Для мешканців та гостей громади цього дня аматори сцени Сірогозщини представили кращі музичні номери.