Сьогодні поліціанти Сірогозщини приймали привітання та нагороди з нагоди професійного свята.

Дата: 02.07.2021 14:52

Цього року Національна поліція України відзначає 6-ту річницю від дня створення.

Напередодні професійного свята - Дня Національної поліції України, який відзначається 04 липня, заступник селищного голови Сергій Дашковський завітав до сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №2 Генічеського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції, що знаходиться у селищі Нижні Сірогози.

Сьогодні тут поліціянти Сірогозщини приймали привітання та нагороди з нагоди професійного свята.

Начальник відділення поліції №2 ГРВ ГУНП у Херсонській області Валерій Метель та начальник сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №2 ГРВ ГУНП Володимир Махров подякували всім за гарну службу. Адже сьогодні наші доблесні працівники правоохоронних органів з честю виконують свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Приєднався до привітань і заступник селищного голови Сергій Дашковський. Звертаючись до присутніх у залі служителів закону, він зауважив, що на них покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань. І сьогодні працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.

Заступник селищного голови побажав всім міцного здоров’я, благополуччя, професійних успіхів, добра й миру.

З нагоди 6-ї річниці створення  Національної поліції України та за відповідальне ставлення до службових обов’язків, наполегливість у вирішенні поставлених завдань  Сергій Дашковський вручив Подяки селищного голови старшому сержанту  поліції, поліцейському з реагування патрульної поліції сектору поліцейської №1 відділення поліції №2 Генічеського РВП ГУНП Олександру Лук’янову та старшому лейтенанту поліції, інспектору з реагування патрульної поліції Артему Ганжі.

Начальник відділення поліції №2 ГРВ ГУНП у Херсонській області Валерій Метель вручив колегам відомчі заохочувальні відзнаки Національної поліції України.

Так, медаллю «10 років сумлінної служби» нагороджено:

старшу слідчу, капітана поліції Юлію Лукащук;

інспектора-чергового, капітана поліції Андрія Павлючка;

інспектора-чергового, старшого лейтенанта поліції Сергія Сабадаша;

поліцейського з реагування патрульної поліції, старшого сержанта поліції Івана Салія;

інспектора з реагування патрульної поліції, капітана поліції Сергія Селезньова;

поліцейського з реагування патрульної поліції, старшого сержанта поліції Сергія Шелофаста;

дільничного офіцера поліції сектору превенції , старшого лейтенанта Олексія Величка;

старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції, капітана поліції Сергія Буйного.

Медаллю «15 років сумлінної служби» нагороджено інспектора-чергового, капітана поліції Сергія Файбиша.

Вітаємо працівників сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №2 Генічеського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції з професійним святом. Дякуємо за сумлінну службу.

Бажаємо всім міцного здоров'я, миру, злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу! Нехай ваша мужність, високий професійний обов’язок завжди служать людям.