Привітання селищного голови Дмитра Такаджи з Днем родини в Україні.

Дата: 08.07.2021 08:27

Сьогодні в Україні відзначається День родини. Щаслива, міцна і дружня родина - це найвища цінність у житті кожної людини.

Дорогі жителі громади, від щирого серця вітаю всіх зі святом і бажаю кожній родині благополуччя, добробуту, спокою і розуміння, здоров'я, душевного багатства і злагоди, доброго ставлення один до одного, любові й теплоти сімейного вогнища.

Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння, вдячними будуть ваші діти, щасливим буде ваше життя та завжди поруч будуть близькі люди, а буденні клопоти завжди радісними і приємними!

Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові, теплих слів та добрих вчинків для найдорожчих, найближчих людей!

З найкращими побажаннями, селищний голова                                          Дмитро Такаджи