Не встигли на центральній площі селища встановити ігровий комплекс для дітей, як вже 7 липня було виявлено факт пошкодження батуту.

Дата: 08.07.2021 13:08

За ініціативи селищного голови Дмитра Такаджи розпочато облаштування дитячого майданчику на центральній площі селища.

6 липня було встановлено кімнату-лабіринт та дитячий батут, які придбані за кошти громади. Ці локації розраховані для дітей віком до 10-ти років та, на жаль, не всі це розуміють.

Не встигли встановити ігровий комплекс, як вже 7 липня було виявлено факт пошкодження батуту.

Завдяки небайдужим громадянам та оперативним діям поліції винуватців було знайдено. Ними виявились підлітки, яких буде притягнуто до відповідальності та до відшкодування вартості ремонтних робіт комунального майна селищної ради.

Крім того, наразі селищною радою для забезпечення цілісності конструкції у майбутньому, вживаються додаткові заходи безпеки.

Звертаємося до мешканців нашої громади: дбайливо ставтеся до спільного майна громади та повідомляйте до правоохоронних органів про факти вандалізму, свідками якого ви стали або вам стало відомо від інших осіб про такі події.

Окремо, дякуємо небайдужим жителям селища, які не стали мовчазними свідками, а відразу повідомили відповідним органам для оперативного реагування. Адже в час скоєння події на вулиці було ще видно і чимало громадян могли стати свідками, та промовчали.

До уваги дітлахів та їх батьків: щойно буде полагоджено локацію «Батут» - дитячий майданчик розпочне роботу.