Палію, за факт спалення сухої рослинності, який було зафіксовано 06 серпня, сьогодні вручено протокол на сплату штрафу в сумі 3060 грн.

Дата: 11.08.2021 18:14

07 серпня 2021 року на офіційному сайті селищної ради було опубліковано статтю щодо зафіксованого факту підпалу стерні на земельній ділянки за межами села Нижні Торгаї  працівниками сектору  поліцейської  діяльності № 1  відділення поліції № 2 Генічеського РВП ГУНП в Херсонській області та провідного інспектора Генічеського РУ ГУ ДСНС.

Сьогодні 11 серпня 2021року, після проведеної спільної роботи правоохоронними органами, районним управлінням  ГУДСНС та працівниками селищної ради,  палію був вручений протокол на сплату штрафу за підпал в сумі 3060 грн.

Також повідомляємо, що працівниками селищної ради і надалі проводяться спільні  роботи з працівниками ДСНС  та поліції  щодо запобігання та виявлення фактів підпалів стерні, а також виконання заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на території громади.