Відбулась святкова зустріч «Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину»

Дата: 19.08.2021 16:06

19 серпня 2021 року в приміщенні комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулась святкова зустріч «Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину» з представником Збройних Сил України Олексієм ЛІСОВИМ – майором, начальником 1-го відділу Генічеського РТЦК та СП (колишнього військового комісаріату після реформування).

Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави від зазіхань північного сусіда.

Людмила Ткаченко – організатор культурно-дозвіллевої діяльності розпочала зустріч з короткої промови, присвяченої святкуванню Дня Незалежності України, та надала слово Олексію ЛІСОВОМУ, який розповів про значущу роль Збройних Сил України, як невід’ємну частину назалежності нашої Держави, та про їх різновиди. Окремо звернув увагу на можливість безкоштовного навчання у військових училищах та університетах за різними спеціальностями. Адже для молодих людей  це  перспектива здобути омріяну спеціальність, бо не всі батьки мають змогу навчати своїх дітей у престижних навчальних закладах.

Наостанок гість зустрічі коротко розповів про збройну агресію Російської Федерації, адже він сам був свідком цих подій, має великий досвід та багато спогадів, більша частина з яких не є радісними.

По завершенню заходу Людмила ТКАЧЕНКО подякувала всім присутнім за змістовну зустріч, та наголосила, що молодь – це наше майбутнє, запорука нашого процвітання та мирного неба над головою!