Сьогодні на Сірогозщині, з нагоди Дня Державного Прапора України, відбулась урочиста церемонія підняття головного символу держави.

Дата: 23.08.2021 22:46

Для вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, сьогодні, 23 серпня, на центральній площі селища, біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка, зібралися селищний голова та його заступники, керівники відділів та комунальних підприємств селищної ради, військові, молодь та громадськість, щоб в унісон з жителями інших куточків України, провести традиційну церемонію урочистого підняття Державного Прапора України.

До патріотичного заходу активно доєднались військовослужбовці Військ «Південь», які несли почесний караул біля головного символу держави та пам’ятних знаків, встановлених у центрі селища на честь воїнів-визволителей.

Одному з військовослужбовців Військ «Південь» було надане почесне право підняти Державний Прапор України. А саме, Миколі Губару. Разом з Миколою почесну місію було доручено нашому земляку – учаснику антитерористичної операції на сході України Сергію Лактіонову.

Під звуки державного гімну вони урочисто підняли прапор на головній щоглі селища.

Флешмоб «Хай буде мир!», виконаний під час заходу хореографічними дитячими колективами з сіл Верхні Сірогози та Новоолександрівка разом з художніми керівниками та пісня у виконанні Каріни Міщенко додали патріотичного настрою присутнім.

Сьогодні Державний Прапор для наших воїнів став оберегом і символом нашої перемоги.