Дякуємо військовим за активну участь у святкуванні на Сірогозщині 30-ї річниці Незалежності України!

Дата: 26.08.2021 09:41

Під час святкування 30-ї річниці Незалежності України на площі селища військові Збройних Сил України розгорнули виставку зразків озброєння, військової техніки та матеріально-технічних засобів.

Всі охочі жителі та гості громади мали змогу ознайомитися з кількома видами спеціалізованої військової техніки.

Для огляду були розгорнуті розрахунки й ознайомчі стенди різних підрозділів, де можна було дізнатися основні тактико-технічні характеристики представлених зразків.

Показовий виступ військовослужбовці збройних Сил України продемонстрували учасникам святкового заходу з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Це було сильно! Чудова підготовка наших воїнів вражає. Ми вкотре переконалися у силі, міці українських воїнів та Армії!

На додаток, військові вразили всіх своїми музичними талантами. Браво!

Дякуємо захисникам за мир та спокій у наших домівках!

Бажаємо всім нам миру! Воїнам – міцного здоров’я та скорішого повернення до дому!