Вшанували подвиг партизанів і підпільників у період Другої світової війни

Дата: 22.09.2021 13:25

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника та наблизили День Перемоги над фашистами та їхніми союзниками.

Перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами, а масовості партизанський рух набув лише з кінця 1942 року. Супротив мирного населення окупаційному режиму був реакцією на нещадний терор, масові вбивства, геноцид єврейського населення, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи.

Тож, сьогодні заступники селищного голови Оксана Полуекто та Сергій Дашковський разом з представниками відділів, установ, які функціонують на території громади, тво начальника першого відділу Генічеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Херсонської області, майором Олексієм Лісовим вшанували пам’ять борців за свободу та незалежність нашої держави, поклавши квіти до меморіалу «Скорботна мати».

Самовіданна пожертва подвигів партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до України.

Низький уклін, дорогі ветерани, і щира подяка за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України.