Провели чергове засідання організаційного комітету по відзначенню в громаді Дня захисника та захисниці України

Дата: 22.09.2021 17:03

Попередньо обговорили ряд заходів, які планується провести саме 14 жовтня. Серед запланованих заходів: урочиста хода військових, учасників АТО та їх вшанування місцевими мешканцями та гостями громади; вшанування загиблих/померлих учасників антитерористичної операції; вручення учасникам антитерористичної операції (ООС) та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції пам’ятних нагрудних знаків; концертна програма та частування козацькою кашею. Всі ці заходи попередньо заплановано провести у селищі Нижні Сірогози з 10 до 13 години. На даний час ведеться організаційна робота працівниками відділів селищної ради над їх реалізацією.

14 жовтня багате на свята. Крім Дня захисника та захисниці України, українці святкують цього дня ще й День Українського козацтва та православне свято - Покрови Божої Матері. Тож вирішили продовжити святкування у Першопокровському старостинському окрузі.

Тут запланували заходи з 15 години. Буде організовано декілька локацій: для дітей - атракціони та змагання на витримку і ерудицію; для дорослих - старостати здійснять екскурсію по облаштованим тут  корчмам. Також планується організувати частування для гостей справжнього куліша. Крім того, для всіх бажаючих господині влаштують справжні майстер-класи з ліплення вареників, якими потім пригощатимуть гостей. Готуються й інші заходи, які стануть приємним сюрпризом для всіх присутніх.

До участі у відзначені свят планується залучити учасників АТО/ООС, сім’ї загиблих/померлих, військових, волонтерів, всіх бажаючих і небайдужих.

Відпрацьовується питання підвозу людей до села Першопокровка. На сайті селищної ради буде розміщено оголошення по формуваню списків для комплектації автобусів. Тож кожен бажаючий матиме змогу за мінімальну платню забезпечити собі проїзд від селища Нижні Сірогози до села Першопокровка для святкування та назад.

Після уточнення, план заходів буде розміщено на офіційному сайті селищної ради та на сторінці селищної ради у  facebook.