У Генічеському районі планується проведення антитерористичних навчань

Дата: 08.10.2021 13:24

За інформацією Управління СБ України в Херсонській області упродовж 11-12 жовтня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Херсонській області проведе спеціальні антитерористичні тренування.

У ході навчань планується перевірити ступінь захисту стратегічно важливих об’єктів і місць масового перебування людей у разі виникнення терористичних загроз. Навчання відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних.

Під час проведення тренувань у Генічеському районі можливі тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспортних засобів, а також здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.
У зв'язку з цим, СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Тренування відбуватимуться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

СБУ просить громадян зберігати спокій та із розумінням поставитися до певних незручностей і дотримуватися правил особистої безпеки.
Принагідно СБУ закликає бути пильними.

Нагадуємо про спеціальну гарячу лінію СБУ в Херсонській області (097) 131 24 71.

За цим номером ви можете повідомити інформацію про:

- наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;
- необґрунтоване переміщення груп людей у прикордонні;
- підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
- підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;
- підозрілі предмети чи засоби ураження.

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Дякуємо кожному громадянину за пильність і відповідальне ставлення до безпеки: власної і держави!