Звернення селищного голови з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 01:20

Шановні захисники та захисниці України! Дорогі жителі громади.

Сьогодні, 14 жовтня, Україна вшановує мужність та відданість сучасних захисників України та героїв різних епох нашої історії. Всіх, хто у той, чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Ми – патріотична нація, тож їх чимало.

Тільки у наш час, з початком сучасної російсько-українській війни, тисячі українців взяли зброю до рук у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань, щоб зупинити агресію Російської Федерації та відстояти незалежність України.

Серед учасників цієї війни 175 жителів Сірогозщини, з яких 4 – жінки -  славні захисниці нашої Батьківщини.

Висловлюю вдячність і повагу всім, хто стоїть в ім’я миру в Україні! Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави! Дякую військовослужбовцям,  добровольцям, волонтерам, медикам, всім, хто служить Батьківщині.

Водночас, це день, коли, у першу чергу, ми згадуємо загиблих воїнів і вшановуємо їх пам’ять. На жаль, серед них і семеро наших земляків. Шана і величезна вдячність близьким! Ми завжди пам'ятатимемо їх.

Шановні захисники та захисниці! Ви – опора держави!

Ви захищаєте мирне сьогодення та майбутнє наших дітей. Тому нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. У цей день хочу побажати вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сили духу і мужності, а Україні – миру!

З повагою селищний голова                                              Дмитро Такаджи