Керівництво селищної ради завітало до військової частини, яка базується на території селищної територіальної громади

Дата: 14.10.2021 19:44

Зранку, 14 жовтня, селищний голова Дмитро Такаджи разом з заступником селищного голови Сергієм Дашковським та начальником І-го відділу Генічеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майором Олексієм Лісовим завітали до військової частини, яка базується на території селищної територіальної громади. Тут вони зустрілися з командиром частини та військовослужбовцями, яких привітали зі святом Дня захисників та захисниць України, подякували за відданість Україні та її народу. Поспілкувалися про побутові умови перебування та проблеми, які виникають під час несення служби.

Для створення святкового настрою гості вручили невеликий подарунок та обереги, зроблені учнями закладами загальної середньої освіти громади. Нехай вони оберігають вас, шановні захисники, та скоріш на Україні настане мир!

На додачу, працівники селищного будинку культури подарували захисникам святковий концерт.