Вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх, хто віддав своє життя за Україну, пам’ять про бойових товаришів та земляків, які загинули у зоні АТО, під час виконання військового обов’язку та, які померли вже у мирний час

Дата: 14.10.2021 20:01

Сьогодні на центральній площі селища, пам’ятного знака, встановленого на честь подвигу учасників АТО та загиблих, зібралися: керівництво, депутати селищної ради, військові, учасники АТО, їх близькі, рідні загиблих воїнів антитерористичної операції на сході України, учасники бойових дій на території інших держав, старости населених пунктів громади та пересічні громадяни, щоб привітати та подякувати захисникам та захисницям України та вшанувати пам’ять загиблих земляків.

Звертаючись до військових селищний голова привітав їх зі святом та висловив свою повагу. Адже наші славні воїни, наші захисники, є надійною стіною для всієї України. Своїм патріотизмом, силою волі та бажанням кращої долі для своєї Батьківщини та рідних, захищали та продовжують захищати її кордони.

Він зауважив, що увесь світ вразила готовність звичайних українців стати на захист своєї країни, їх відвага та внутрішня сила. Кожен із нас розуміє, наскільки це складна, відповідальна та почесна місія.

Тож він від імені жителів громади та від себе особисто висловив подяку військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам, медикам і всім, хто служить своїй Державі.

Також до присутніх звернулися командир оперативно-тактичного угрупування «Південь» генерал-майора Андрій Соколов та учасник АТО, начальник І-го відділу Генічеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Олексій Лісовий. Вони навчилися цінувати життя, адже як ніхто знають, що таке втрачати товаришів. Військові зауважили, що14 жовтня - день пам’яті про тих дочок та синів, які своїм життям та здоров’ям заплатили за цілісність та незалежність держави.

Після чого, всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх, хто віддав своє життя за Україну, пам’ять про бойових товаришів та наших земляків, які загинули у зоні АТО, під час виконання військового обов’язку: Анатолія Шиліка, Віталія Драньченкова, Валерія Вахненка, а ткож: Олега Кабанова, Сергія Тарасюка, Сергія Марковського та Сергія Тарасюка, які померли на мирній території України внаслідок тяжкого захворювання чи автокатастрофи та поклали квіти до пам’ятного знака.

Вічна їм пам’ять та слава!