У Нижньосірогозькій громаді учасників АТО відзначили медалями

Дата: 14.10.2021 20:18

З нагоди Дня захисників і захисниць України та з метою вшанування земляків, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції селищною радою було виготовлено пам’ятні медалі «Захисник рідної землі», які сьогодні, 14 жовтня, селищний голова Дмитро Такаджи разом з командиром угруповання військ «Південь» генерал-майором Андрєм Соколовим вручили учасникам АТО Сірогозщини. Всього 177 особам, з них 7 учасників АТО були нагороджені посмертно.

Тож напередодні заступник селищного голови Оксана Полуекто, начальник відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Інна Пашко та староста Першопокровського округу Євген Васильченко відвідали за місцем проживання в селі Анатолівка рідних і померлих учасників АТО, привітали їх зі святом - Днем захисників і захисниць України та вручили пам’ятні медалі. Крім того, вшановуючи пам’ять померлих учасників АТО, біля їхніх могил на кладовищах в селах Анатолівка та Дем’янівка були встановлені флагштоки з Державними прапорами України.

З нагоди ж свята 169 учасників АТО отримали матеріальну допомогу з селищного бюджету на загальну суму 169,0 тис. грн.