A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Відповідно до розпорядження селищного голови від 04 жовтня 2021 року № 237 та з нагоди Дня захисників та захисниць України учасників АТО нагороджено медаллю «Захисник рідної землі»

Дата: 14.10.2021 20:31
Кількість переглядів: 279

Відповідно до розпорядження селищного голови від 04 жовтня 2021 року № 237 та з нагоди Дня захисників та захисниць України нагороджуються посмертно медаллю «Захисник рідної землі» загиблі та померлі захисники України :

 

1.Вахненко Валерій Анатолійович (мати Бурцева Антоніна Михайлівна)

2. Драньчінков Віталій Миколайович (мати Ковач Ніна Іванівна)

3. Кабанов Олег Володимирович (мати Кабанова Валентина Вадимівна)

4. Марковський Сергій Анатолійович (мати Марковська Олена Вікторівна)

5. Настюк Володимир Іванович (вдова Настюк Світлана Володимирівна)

6. Тарасюк Сергій Леонідович (мати Скляр Марія Василівна)

7. Шилік Анатолій Вікторович (мати Шилік Ганна Іванівна)

Нагороджуються медаллю «Захисник рідної землі» учасники антитерористичної операції / операції Об’єднаних сил, які проживають на території Вільненського старостинського округу :

1.Бадіков Сергій Галійович (с. Верби)

2.Вороний Артем Володимирович (с. Верби)

3.Гнєдаш Микола Дмитрович (с. Верби)

4.Дебель Володимир Анатолійович (с. Зернове)

5.Деркач Станіслав Миколайович (с. Вільне)

6.Ковальов Віктор Вікторович (с. Зернове)

7.Колодюк Роман Сергійович (с. Змагання)

8.Красний Сергій Михайлович (с. Зернове)

9.Куриленко Сергій Вікторович (с. Донцове)

10.Мирончук Дмитро Миколайович (с. Вільне)

11.Мокіч Василь Федорович (с. Вільне)

12.Остапенко Лариса Семенівна (с. Верби)

13.Сичов Максим Олександрович (с. Вільне)

14.Татаринцев Євген Вікторович (с. Змагання)

15.Татаринцев Олександр Вікторович (с. Змагання)

16.Шалаєв Ігор Віталійович (с. Вільне)

17.Явтуховський Андрій Сергійович (с. Зернове)

18.Явтуховський Олександр Сергійович (с. Зернове)

19.Янковий Сергій Васильович (с. Верби)

Нагороджуються медаллю «Захисник рідної землі» учасники антитерористичної операції / операції Об?єднаних сил, які проживають на території Нижньоторгаївського старостинського округу :

1.Адамчук Микола Васильович (с. Верхні Торгаї)

2.Бакланов Сергій Миколайович (с. Братське)

3.Булкін Костянтин Сергійович (с. Нижні Торгаї)

4.Гаврилов Тарас Вікторович (с. Степне)

5.Гринь Світлана Вікторівна (с. Степне)

6.Гусак Євгеній Олександрович (с. Степне)

7.Гусак Микола Олександрович (с. Степне)

8.Дудикін Сергій Сергійович (с. Нижні Торгаї)

9.Задернівський Дмитро Андрійович (с. Верхні Торгаї)

10.Зайцев Максим  Вікторович (с. Нижні Торгаї)

11.Іваницький Дмитро Віталійович (с. Степне)

12.Кокошинський Олег Юхимович (с. Степне)

13.Коринчук Віталій Анатолійович (с. Нижні Торгаї)

14.Лапа Іван Миколайович (с. Дальнє)

15.Лозовий Юрій Станіславович (с. Дальнє)

16.Матлах Віталій Васильович (с. Верхні Торгаї)

17.Меньгерт Ілля Габорович (с. Степне)

18.Міщенко Олександр Віталійович (с. Степне)

19.Назаревич Олександр Романович (с. Нижні Торгаї)

20.Отрода Олексій Анатолійович (с. Степне)

21.Поліщук Валерій Васильович (с. Братське)

22.Пуляєв Анатолій Леонідович (с. Нижні Торгаї)

23.Рябко Віталій Петрович (с. Верхні Торгаї)

24.Саханенко Євген Васильович (с. Нижні Торгаї)

25.Спиридонова Наталія Филимонівна (с. Дальнє)

26.Супрун Віктор Миколайович (с. Степне)

27.Тищенко Сергій Миколайович (с. Нижні Торгаї)

28.Фрисько Олександр Володимирович (с. Братське)

29.Харченко Віталій Григорович (с. Нижні Торгаї)

30.Харченко Сергій Валентинович (с. Братське)

31.Хімченко Леонід Олександрович (с. Верхні Торгаї)

32.Чернецький Віктор Володимирович (с. Верхні Торгаї)

33.Шубін Віталій Миколайович (с. Нижні Торгаї)

Нагороджуються медаллю «Захисник рідної землі» учасники антитерористичної операції / операції Об?єднаних сил, які проживають на території Новоолександрівського старостинського округу :

1.Багрін Віталій Сергійович (с. Сірогози)

2.Богайчук Максим Віталійович (с. Сірогози)

3.Болсун Євген Володимирович (с. Сірогози)

4.Борзенко Валерій Анатолійович (с. Верхні Сірогози)

5.Гончаров Олексій Володимирович (с. Новоолександрівка)

6.Гунько Олександр Володимирович (с. Новоолександрівка)

7.Гурінович Дмитро Олександрович (с. Новоолександрівка)

8.Корягін Євгеній Валерійович (с. Новоолександрівка)

9.Костючик Ігор Миколайович (с. Новоолександрівка)

10.Кочеловський Василь Олександрович (с. Новоолександрівка)

11.Кравцов Костянтин Олександрович (с. Новоолександрівка)

12.Мєзєнцев Сергій Анатолійович (с. Верхні Сірогози)

13.Мудрий Сергій Петрович (с. Новоолександрівка)

14.Нагорний Іван Андрійович (с. Верхні Сірогози)

15.Нестеренко Андрій Володимирович (с. Сірогози)

16.Пільгуй Андрій Миколайович (с. Новоолександрівка)

17.Ракша Віталій Григорович (с. Новоолександрівка)

18.Скрипник Анатолій Володимирович (с. Сірогози)

19.Старовойтов Сергій Олександрович (с. Новоолександрівка)

20.Стасюк Віталій Ярославович (с. Новоолександрівка)

21.Федоричко Артем Юрійович (с. Новоолександрівка)

22.Федьков Анатолій Володимирович (с. Сірогози)

23.Шевченко Микола Олександрович (с. Верхні Сірогози)

24.Яковенко Сергій Васильович (с. Новоолександрівка)

Нагороджуються медаллю «Захисник рідної землі» учасники антитерористичної операції / операції Об?єднаних сил, які проживають на території Першопокровського старостинського округу :

1.Антонян Євген Володимирович (с. Новопетрівка)

2.Безуглий Віктор Віталійович (с. Дем?янівка)

3.Безуглий Олександр Іванович (с. Дем?янівка)

4.Береснєв Олександр Іванович (с. Новопетрівка)

5.Білецький Руслан Володимирович (с. Анатолівка)

6.Білоус Юрій Вікторович (с.Першопокровка)

7.Борщаговський Сергій Іванович (с. Анатолівка)

8.Горлінський Олександр Вікторович (с. Анатолівка)

9.Дмитришин Михайло Михайлович (с. Новопетрівка)

10.Дойонко Володимир Іванович (с.Першопокровка)

11.Дойонко Юрій Іванович (с.Першопокровка)

12.Жиляєв Олександр Олександрович (с. Дем?янівка)

13.Здоровець Олександр Петрович (с.Першопокровка)

14.Кардаш Даніїл Вікторович (с. Новопетрівка)

15.Колун Євгеній Олексійович (с. Першопокровка)

16.Ламанов Сергій Олександрович (с. Богданівка)

17.Лясковський Сергій Вікторович (с. Новопетрівка)

18.Миронюк Олександр Валерійович (с. Новопетрівка)

19.Ніколаєв Олексій Валерійович (с. Дем?янівка)

20.Полянський Олександр Олексійович (с. Першопокровка)

21.Понідзельський Андрій Анатолійович (с. Новопетрівка)

22.Сафонов Олексій Миколайович (с. Дем?янівка)

23.Скрипаль Артем Степанович (с. Дем?янівка)

24.Тимошевський Віталій Васильович (с. Першопокровка)

25.Харчук Дмитро Михайлович (с. Першопокровка)

26.Царук Михайло Володимирович (с. Богданівка)

27.Чалий Микола Григорович (с. Анатолівка)

28.Шугальов Іван Вікторович (с. Першопокровка)

Нагороджуються медаллю «Захисник рідної землі» учасники антитерористичної операції / операції Об?єднаних сил, які проживають на території селища міського типу Нижні Сірогози :

1.Альохін Сергій Валентинович

2.Безух Віталій Вікторович

3.Бондар Віктор Вікторович

4.Бродський Олег Олександрович

5.Васильчук Володимир Володимирович

6.Васинський Володимир Віталійович

7.Вінгловський Микола Домінікович

8.Вінник Віталій Іванович

9.Волков Руслан Валер?янович

10.Гречко Юрій Володимирович

11.Гуртовий Віталій Володимирович

12.Даховник Олег Костянтинович

13.Заволока Юрій Володимирович

14.Карпачев Микола Вікторович

15.Кислий Ігор Миколайович

16.Коваленко Андрій Володимирович

17.Конюх Євген Миколайович

18.Конюх Єлизавета Юріївна

19.Кривцов Віталій Васильович

20.Кулініч Сергій Васильович

21.Лагоняк Максим Сергійович

22.Лактіонов Сергій Анатолійович

23.Лєбєдєв Максим Борисович

24.Лісовий Олексій Володимирович

25.Лукашонок Аліна Дмитрівна

26.Манайло Валерій Миколайович

27.Мікулін Микола Володимирович

28.Міщенко Олексій Віталійович

29.Мозечук Віталій Володимирович

30.Молчанов Олексій Володимирович

31.Мотильов Вадим Григорович

32.Морозов Антон Олександрович

33.Немичко Юрій Федорович

34.Овраменко Артем Васильович

35.Перепросов Віктор Володимирович

36.Попов Дмитро Юрійович

37.Порядін Олег Вікторович

38.Похила Олег Олександрович

39.Проскуряков Микола Олександрович

40.Рєзник Віталій Сергійович

41.Ріжко Антон Олександрович

42.Рожко Олексій Миколайович

43.Рощук Олексій Анатолійович

44.Ружицький Олександр Сергійович

45.Сабан Сергій Володимирович

46.Сабадаш Микола Володимирович

47.Солдатов Олександр Романович

48.Стебівка Микола Михайлович

49.Чеботар Микола Анатолійович

50.Черемісін Сергій Олександрович

51.Черненко Олександр Анатолійович

52.Чумак Геннадій Юрійович

53.Чумак Сергій Васильович

54.Чумаченко Олександр Валерійович

55.Чумаченко Олександр Вікторович

56.Шелехов Дмитро Олександрович

57.Шестопалов Анатолій Юрійович

58.Шилік Олександр Вікторович

59.Шкробинець Микола Миколайович

60.Шляхов Олександр Вікторович

61.Шокарев Олексій Сергійович

62.Шокарев Сергій Васильович

63.Шульженко Іван Володимирович

64.Щербань Павло Сергійович

65.Яровий Микола Анатолійович


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь