Сьогодні, 23 листопада, працюють профільні комісії селищної ради, на засіданнях яких депутатами розглянуті та погоджені проєкти рішень по питанням, що плануються до розгляду на пленарному засіданні сесії селищної ради 25 листопада

Дата: 23.11.2021 16:13

Фото без описуВсього цього дня планується провести 5 засідань, на яких буде обговорено 178 питань, із них:

на засіданні постійної комісії селищної ради мандатної, з питань депутатської діяльності – 7 питань;

на комісії з питань планування, бюджету і фінансів, економічного розвитку – 27;

на комісії з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів і соціального розвитку села – 141;

на комісії з питань медицини – 2 та на комісії з питань освіти, молоді і спорту – 1 питання.

Серед розглянутих питань - про включення до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради, нових послуг. Даним проєктом рішення передбачається доповнити наявний перелік послуг ще шістнадцятьма послугами у сфері будівництва, серед яких: реєстрація повідомлення про початок виконання підготовчих робіт; видача дозволів на виконання будівельних робіт; внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації, видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта; подання повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, які за класом наслідків належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1); реєстрація декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на який визнано право власності за рішенням суду; реєстрація про готовність об’єкта до експлуатації, збудованих на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт; а також скасування та внесення змін до даних документів.

Крім того, загальний перелік послуг планується додатково доповнити рядом послуг соціального спрямування. Після затвердження даних проєктів рішень на черговому засіданні сесії селищної ради через адміністраторів Центру можна буде тримати більше 300 адміністративних послуг. З повним переліком яких, можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Нижньосірогозької селищної ради у рубриці «Відділ ЦНАП», у розділі «Послуги».