ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 05.12.2021 23:16

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Вітаю вас з професійним святом - святом мужності, справедливості і доблесті!

День Збройних Сил України - свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких.

Кпім того, цей День– данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян, зміцнює обороноздатність держави, підвищує бойову готовність військових частин, сумлінно виконує свій професійний та громадський обов’язок.

Шановні військовослужбовці, нехай і надалі у вашій нелегкій службі, ніколи не вичерпується сила духу, відданість народу, енергія для досягнень і перемог .

Бажаю всім вам сили, наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, злагоди в сім’ї і, головне, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

З повагою - селищний голова                                     Дмитро Такаджи