Дата: 17.12.2021 11:11

З нагоди новорічних та різдвяних свят  Нижньосірогозькою селищною радою було придбано солодкі подарунки для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей учасників АТО, дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Всього подарунки отримають 840 дітей громади. На зазначені цілі було витрачено 50,0 тис. грн коштів селищного бюджету. Подарунки роздані старостам для вручення їх дітям, які проживають на території відповідного старостату.

Вітаємо і дорослих і малечу з Днем Святого Миколая та Новим роком!

Бажаємо вам позитивного настрою на цілий рік! Нехай у вашому житті буде більше хороших новин, а у ваших домівках панує щастя, достаток та мир!