Що таке “Єдина ветеранська лінія”?

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

18:57 22.03.2024

На Батьківщину вдалося повернути 9 українських діток!

Четверо з них – повернуті з ТОТ, ще п’ятеро – повернуті в межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA. Сьогодні ми вже зустріли 3-річних сестричок, 6-річного хлопчика та 10-річну дівчинку з дитбудинків, щодо повернення яких зверталися опікуни та родичі до нашого Офісу (Офіс Омбудсмана України). Також наш Офіс допоміг возз’єднатися мамі з 12-річною донькою. Всі вони вже на території України.

18:54 22.03.2024

Уряд уточнив перелік категорій ВПО, які отримуватимуть допомогу на проживання

Війна, розпочата російською федерацією, змусила багатьох українців залишити свої домівки, рятуючись від ворожих обстрілів або окупації. Кількість тих, хто з 2022 р. став внутрішньо переміщеною особою, або повторно перемістився, сягнула 3,5 млн. В цілому на сьогодні, з урахуванням тих ВПО, які перемістилися після 2014 року, в Україні нараховується 4,9 млн ВПО.

18:44 22.03.2024

У День води, коли увесь світ закликає дбати про збереження водних ресурсів, росія-терорист намагається створити нову екологічну катастрофу в Україні

«Вода для миру» – саме таким сьогодні є заклик ООН до світу. Удар по гідроспорудах ДніпроГЕС – саме такою сьогодні є відповідь росії, як країни-учасниці ООН.

16:31 22.03.2024

Поліція фіксує наслідки нищівних ударів російських військ по Херсонщині, двоє людей загинуло та вісім поранено

Минулої доби російська окупаційна армія здійснила чергові терористичні атаки на Херсон, населені пункти Херсонського, Бериславського та Каховського районів. Окупанти гатили з реактивних систем залпового вогню, артилерії, мінометів, танків та БпЛА. Значно постраждали житлові будинки, 2 людини загинули та 8 отримали різні поранення.

13:37 22.03.2024

Атака по енергосистемі та критичній інфраструктурі України. Понад 150 шахедів та ракет випустила рф по областям України – Одеська, Івано-Франківська, Львівська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Кіровоградська, Хмельницька, Вінницька, Сумська

Тимчасово знестумлено близько півтора мільйона споживачів. Працюємо, аби повернути людям та підприємствам світло та воду. Особливо складна ситуація на Лівобережжі Дніпра.

11:58 22.03.2024

Диплом, атестат чи свідоцтво — освітні документи тепер у застосунку Дія

Загубили атестат при евакуації, віддали мамі диплом чи втомились постійно ксерити? Тепер це не проблема, бо документи завжди у вашому смартфоні — у Дії Тож влаштовуйтеся на роботу, подавайтеся на гранти чи хизуйтеся дипломом серед друзів просто з Дією.

10:56 22.03.2024