Робоча зустріч з начальником Нижньосірогозького районного сектору філії ДУ «Центр пробації»

Дата: 02.04.2021 15:05

02 квітня заступником Нижньосірогозької селищного голови з питань діяльності виконавчих документів органів ради Сергієм Дашковським проведено робочу зустріч з начальником Нижньосірогозького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області Пшеничним Родіоном проведено та директором Комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Вікторією Кузнєцовою щодо обговорення Закону України «Про соціальні послуги», а саме змін в частині 5 статті 21 якою передбачено залучення до таких послуг осіб, до яких застосовані заходи пробації.

Фото без опису

Обговорено потреби зазначених осіб та можливості їх задоволення, шляхом надання відповідних послуг, таких як: надання притулку, консультування, соціальної адаптації, соціальної профілактики, представництво інтересів, натуральна допомого та соціальний супровід. Задоволення таких потреб суб’єктів пробації, шляхом надання соціальних послуг сприятимуть підвищенню безпеки нашої громади та створять усі умови для зменшення кількості вчинення нових кримінальних правопорушень на території громади.