Книга Рекордів Сірогозщини

Фото без опису

З метою популяризації Нижньосірогозької селищної територіальної громади, стимулювання розвитку талантів та підтримки ініціативи мешканців громади, органів влади, громадських організацій, установ та підприємств, рішенням ХІІ сесії селищної ради восьмого скликання від 23 вересня 2021 року № 678 започатковано Книгу Рекордів Сірогозщини.

Завдання Книги Рекордів Сірогозщини полягає у створенні сприятливих стартових можливостей для кожного, хто прагне зафіксувати власний рекорд, незалежно від статусу і соціального положення, а також захисті прав та інтересів рекордсменів.

Рекорди реєструються у всіх сферах людської діяльності, живої і неживої природи на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Інформація про рекорд реєструється в електронному та паперовому виданнях Книги Рекордів Сірогозщини, повідомлення про рекорд також оприлюднюється у відповідному розділі на офіційному вебсайті Нижньосірогозької селищної ради.

Електронне та паперове видання Книги Рекордів Сірогозщини розробляється та ведеться комунальним закладом «Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля».

ПРАВИЛА ВСТАНОВЛЕННЯ РЕКОРДУ СІРОГОЗЩИНИ

Для встановлення рекорду Сірогозщини заявник заповнює на сайті Нижньосірогозької селищної ради заявку встановленого зразка (завантажити) та надсилає на електронну скриньку domkyltyrinserog@ukr.net , або направляє заявку до відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради в паперовому вигляді не пізніше як за три дні до встановлення рекорду.

Попередній розгляд заявок на встановлення рекорду проводить комісія з питань розгляду пропозицій мешканців громади, органів влади, громадських організацій, установ та підприємств щодо встановлення рекордних досягнень, склад якої затверджується даним рішенням сесії. Моніторинг заявок ведеться відповідальним секретарем комісії. Очолює комісію заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Термін опрацювання заявки комісією – два дні.