A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Координаційна рада у справах дітей

ПОЛОЖЕННЯ

про Координаційну раду у справах дітей при виконавчому комітеті  Нижньосірогозької селищної  ради

 

1. Загальні положення

 

1.1 Координаційна рада у справах дітей (далі - рада) є консультативно-дорадчим органом при виконавчому комітеті Нижньосірогозької селищної ради і створена для координації діяльності державних структур та громадських організацій у сфері соціально-правового захисту та профілактики правопорушень серед дітей.

1.2  Рада здійснює свою діяльність відповідно до Конституції та законів України, актів Президента України  та Кабінету Міністрів України, рішень виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної  ради і даного Положення.

1.3 Рада створюється рішенням виконавчого комітету  Нижньосірогозької селищної ради.

 

2. Основні завдання ради

 

         2.1 Надання рекомендацій щодо координації дій місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, громадських структур у вирішенні питань соціального і правового захисту дітей, профілактики правопорушень  та організації роботи щодо запобігання бездоглядності  дітей.

         2.2 Формування громадської думки щодо державної політики з питань соціального та правового захисту дітей, профілактики правопорушень у підлітковому середовищі, запобігання бездоглядності  дітей. Інформування населення через засоби масової інформації про проблеми дітей та шляхи їх вирішення.

         2.3 Вивчення і прогнозування у громаді соціальних та морально-етичних процесів у дитячому та підлітковому середовищі, здійснення заходів щодо забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей, запобігання вчиненню ними злочинів та правопорушень, контроль за виконанням цих заходів.

         2.4. Внесення пропозицій до проектів програм соціально-економічного розвитку громади  в частині соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей, попередження вчинення ним правопорушень і запобігання бездоглядності.

         2.5. Внесення пропозицій щодо бюджетних асигнувань для реалізації цільових програм соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень і запобігання бездоглядності.

         2.6. Вивчення та узагальнення даних щодо стану роботи з дітьми в селищній громаді, внесення пропозицій у встановленому порядку  щодо  удосконалення цієї роботи.

         2.7. Підготовка пропозицій щодо цільового кооперування коштів для вирішення питань соціально-правової підтримки дітей.

         2.9. Сприяння діяльності підприємств, установ та організацій всіх форм власності, окремих  фізичних осіб щодо надання матеріальної підтримки та соціальної допомоги дітям, координації зв’язків з громадськими та благодійними організаціями.

 

3. Рада має право

 

         3.1 Створювати у разі потреби тимчасові експертні колективи; робочі групи, залучати до них представників місцевих органів державної виконавчої влади, підприємств, установ, громадських організацій.

         3.2 Запрошувати на свої засідання представників структурних підрозділів селищної ради, інших відомств, громадських організацій (за погодженням з керівництвом), робота яких спрямована на реалізацію державної політики  щодо дітей.

3.3. Приймати з питань, віднесених до її компетенції, рішення, які є обов'язковими для розгляду структурними підрозділами виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради.

3.4.  Одержувати в установленому порядку необхідну для її діяльності інформацію та матеріали від структурних підрозділів виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради.

         3.5. Подавати пропозиції щодо порушення питання про накладання дисциплінарних стягнень на посадових осіб у разі невиконання ними законодавства щодо дітей.

         3.6. Ініціювати перед відповідними органами клопотання про застосування передбачених законодавством санкцій до суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють продаж алкогольних напоїв, порнографічної продукції, із залученням засобів масової інформації, пропагують насильство, жорстокість, сексуальну розпусту, сприяють втягненню дітей до вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин тощо.

 

4. Організаційна діяльність ради

 

4.1. Головою ради є заступник селищного голови з питань  діяльності виконавчих органів ради.

4.2. Голова та склад Ради затверджуються рішенням виконавчого комітету селищної  ради.                                                                                     

4.3. До складу ради на правах заступника входить начальник відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради, відповідальні працівники та керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, представники громадських організацій (за згодою).

4.4.  Голова ради має право вносити зміни до складу ради, у разі кадрових переміщень, та затверджувати його в установленому порядку.

4.5. Основною формою роботи ради є засідання, які проводяться за потребою, але не рідше одного разу в квартал. Засідання ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше як дві третини її персонального складу.

4.6. Рішення ради приймаються простою більшістю голосів її членів, оформлюється у вигляді протоколів, рекомендацій (підписаних головою та відповідальним секретарем ради) і подаються на розгляд керівництва виконкому. При необхідності рішення ради направляються керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, представникам громадських організацій.

4.7. Голова та члени ради працюють на громадських засадах.

4.8. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності ради здійснюється відділом соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь