Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Служба у справах дітей

За даними порталу «Діти війни — понад 1736 українських дітей зазнали поранень внаслідок війни.

За даними порталу «Діти війни, створеного за ініціативи Радниці-уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітаці, — понад 1736 українських дітей зазнали поранень внаслідок війни. І це лише ті випадки, які вдалося зафіксувати.

12:01 17.01.2025

Що потрібно робити, аби розірвати коло насильства і піти з насильницьких стосунків?

Розірвати стосунки, в яких має місце домашнє насильство, доволі складна задача. Особливо, якщо у вас з партнером чи партнеркою є спільна дитина. Адже все зміниться не тільки для вас, але і для дитини. Однак, ваше благополуччя і добробут дитини мають бути на першому місці.

10:25 17.01.2025

Мінсоцполітики нагадує, що в Україні працює гаряча лінія з питань усиновлення і сімейних форм виховання — “Лінія турботи” на єдиній державній платформі “Україна для кожної дитини”.

У фахівців “Лінії турботи” можна отримати кваліфіковані відповіді на питання, що стосуються усиновлення, прийомної сім’ї і дитячого будинку сімейного типу, опіки і піклування, послуги патронату над дитиною.

14:25 09.01.2025

Забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні — один з пріоритетів держави і Мінсоцполітики зокрема. Що було зроблено Міністерством в цьому напрямі у 2024 році — в ключових підсумках року:

Спростили процедуру усиновлення, щоб діти швидше зустрічали свої нові родини, а для кандидатів в усиновлювачі процес був більш легким і прозорим

16:11 06.01.2025

Голова Державної служби України у справах дітей Петро Добромільський про державну підтримку дітей і родин із дітьми, яка діяла/була запроваджена спільно з Міністерство соціальної політики України протягом 2024 року.

Забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному середовищі — це комплексна робота. Частина активностей визначена, зокрема, і в Національній стратегії створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої Першою леді Олена Зеленська . Безбар’єрність — це, зокрема, і усунення перешкод в отриманні послуг, які підсилюють спроможність родин піклуватися про дітей.

14:10 03.01.2025

424 патронатні родини сьогодні виховують дітей в Україні. Понад третина з них — 164 — створені цьогоріч.

Такі результати стали можливими завдяки проєкту “Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату”, який впроваджується за ініціативи Мінсоцполітики та партнерів і покликаний збільшити кількість патронатних родин у громадах.

13:00 25.12.2024

Прийомна сімʼя — це один зі способів запропонувати свою родину дитині, яка живе без турботи батьків.

Така родина може взяти на виховання від однієї до чотирьох дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування. Це шанс для братиків та сестричок бути в родині разом. Тут діти відчувають тепло, підтримку і мають можливість зростати та розвиватися в безпеці й любові А держава фінансово підтримує прийомних батьків та виділяє кошти на утримання дитини.

15:47 23.12.2024

За 11 місяців цього року майже 180 тисяч українських сімей вже скористалися підтримкою від держави за проєктом «пакунок малюка»:

За 11 місяців цього року майже 180 тисяч українських сімей вже скористалися підтримкою від держави за проєктом «пакунок малюка»: з них понад 41,7 тис. дітей забезпечені бебі-боксами, а понад 137 тис. батькам перераховано грошову компенсацію на суму 1 мільярд 59 мільйонів гривень.

11:06 19.12.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь