«Дитину повернути додому не страшно»

Під час повномасштабної війни країна-агресорка перемістила тисячі українських дітей в рф, на підконтрольні їй території України, а також в Білорусь; нав’язала їм російське громадянство, примусово влаштувала у російські прийомні родини та створила перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною.

12:31 24.04.2024

Уряд ухвалив важливі зміни щодо оформлення закордонних паспортів для статусних дітей за межами України

Відтепер законні представники тимчасово переміщених за межі України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, звільнені від сплати за автоматизовану обробку даних при оформленні паспорта для виїзду за кордон.

18:20 12.04.2024

З метою оздоровлення на відпочинку дітей в області діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2025 роки

Одним із заходів даної Програми передбачено надання щорічної одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації проти України.

21:02 06.04.2024