Важлива інформація

Окупаційні адміністрації Донецької та Луганської областей відбирають житло: як діяти

Окупаційна влада тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини ухвалила «закон», за яким житло українців, що виїхали на підконтрольну територію, передаватиметься у «муніципальну власність».

16:37 19.04.2024

Народна розвідко, долучайся до ліквідації гіперзвукових ракет Циркон. Повідомте про береговий ракетний комплекс Бастіон у чатбот єВорог

Ви живете в Криму чи маєте рідних, знайомих на півострові? Зверніть увагу на фото — це береговий мобільний ракетний комплекс Бастіон. Із нього росіяни запускають експериментальні ракети Циркон та обстрілюють українські міста.

14:22 09.04.2024