Важлива інформація

Увага! Ворог може вдатися до маніпуляцій, використовуючи звіт про порушення прав людини в Україні

Держдепартамент США опублікував звіт (https://www.state.gov/reports/2023-country-reports-on-human-rights-practices/ukraine/) про порушення прав людини в Україні за 2023 рік. російські пропагандисти можуть викривлювати зазначену у звіті інформацію, маніпулювати нею, щоб деморалізувати українців.

16:29 24.04.2024

Юридичне визначення «біженця» може відрізнятися у різних країнах світу, однак його ключовою характеристикою є вимушена міграція за межі своєї країни походження і пошук притулку за кордоном.

Громадяни України, які виїжджають за кордон, отримують статус тимчасового захисту та, за їх бажанням, офіційний статус біженця.

15:37 24.04.2024

Змінено назви вулиць на території Нижньосірогозької територіальної громади

На виконання Законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" 18 квітня закінчились громадські обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів розташованих на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади. 19 квітня проведено підсумкове засідання комісії з питань, пов’язаних з найменуванням (перейменуванням) вулиць, розташованих на території населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, на якій було розглянуто пропозиції, які надійшли від громадян під час громадських обговорень. Вивчивши громадську думку, наказом начальника Нижньосірогозької селищної військової адміністрації від 22.04.2024 р. № 60 «Про перейменування вулиць у населених пунктах Нижньосірогозької селищної територіальної громади Генічеського району Херсонської області» перейменовано 31 вулицю.

18:34 22.04.2024

Окупаційні адміністрації Донецької та Луганської областей відбирають житло: як діяти

Окупаційна влада тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини ухвалила «закон», за яким житло українців, що виїхали на підконтрольну територію, передаватиметься у «муніципальну власність».

16:37 19.04.2024