Важлива інформація

До уваги власників земельних паїв!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу громадян - власників земельних паїв на необхідність декларування доходів, отриманих протягом 2021 року.

08:40 17.01.2022

До уваги платників податків: стартувала кампанія декларування доходів, одержаних у 2021 році

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що з 1 січня 2022 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

08:36 17.01.2022

Податкова інформує

Платники земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності

13:41 14.01.2022

Податкова інформує

1 січня 2022 року РРО/ПРРО стануть обов’язковими для використання, а штрафи зростуть

11:11 04.01.2022

Е-ЛІКАРНЯНІ З НЕЗНАЧНИМИ ПОМИЛКАМИ В ПІБ ПРИЙМАЮТЬСЯ ФОНДОМ ДО ОПЛАТИ

Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні.

15:22 23.12.2021