Важлива інформація

Сервіс єПідприємець: як відкрити бізнес "під ключ" за однією заявою

Відкрити чи розширити свою справу можна за однією заявою, заощаджуючи час та уникнувши зайвої бюрократії. Уряд працює над створенням максимально зручних умов для започаткування та ведення підприємництва

13:43 26.07.2024

19 липня розпочалося подання заяв до ЗВО для вступу на основі повної загальної середньої освіти, тобто після завершення 11 класів, та диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи чи молодшого спеціаліста.

Прийом заяв на бюджет та контракт триватиме до 18:00 (за київським часом) 31 липня. Після цього заклади зможуть проводити додаткові набори лише на контракт.

11:34 26.07.2024

Як відновити документ після позбавлення права керування транспортним засобом?

Сідаєш за кермо - забудь про алкоголь. На жаль, ця істина не працює для декого з нас. І тоді водіїв можуть позбавити права керування транспортним засобом за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України та вилучити посвідчення водія.

08:08 26.07.2024

Переобладнання авто на ручне керування у #СервісніЦентриМВС.

Пан Віктор вирішив переобладнати свою автівку на ручне керування. З початку повномасштабного вторгнення він став до лав ЗСУ, захищав Київ та воював на Луганському напрямку. Там він отримав поранення, після чого пересів на крісло колісне. Пішов навчатися в «Автошколу для осіб з інвалідністю», отримав посвідчення водія та вирішив переобладнати авто.

19:22 25.07.2024

Все про е-Посвідчення ветерана:  відповідає Денис Берестов

Заступник директора Департаменту цифрового розвитку та трансформації Мінветеранів Денис Берестов пояснив, як виправляти найпоширеніші помилки, що виникають при спробі відобразити е-Посвідчення ветеранау “Дії”.

16:46 25.07.2024