Громадські слухання

Результати громадського обговорення містобудівної документації: – «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки площею 0,2500 га гр. Ракші А.Г.»

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження Нижньосірогозького селищного голови від 19.07.2021р. № 160 «Про скликання громадських слухань».

09:42 06.09.2021

Результати громадського обговорення містобудівної документації: – «Детальний план території відносно відведення 2-х земельних ділянок гр. Дудці А.А. і гр. Дудці С.М.»

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження Нижньосірогозького селищного голови від 03.08.2021р. № 170 «Про скликання громадських слухань».

09:40 06.09.2021