Громадські обговорення

ПОВІДОМЛЕННЯ СЕКТОРУ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НИЖНЬОСІРОГОЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації  та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього середовища».

10:37 24.12.2021

14:53 15.11.2021

Результати громадського обговорення містобудівної документації: – «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки площею 0,2500 га гр. Ракші А.Г.»

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження Нижньосірогозького селищного голови від 19.07.2021р. № 160 «Про скликання громадських слухань».

09:42 06.09.2021