Оголошення

Служба зайнятості пропонує низку послуг та програм людям з інвалідністю, які направлені на їх підтримку у побудові кар'єрі та професійному розвитку.

Безбар’єрність сьогодні – це нагальна необхідність для мільйонів українців. Однією з важливих складових створення безбар’єрного середовища є рівність, однакові умови та можливості.

17:08 24.04.2024

Змінено назви вулиць на території Нижньосірогозької територіальної громади

На виконання Законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" 18 квітня закінчились громадські обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів розташованих на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

18:31 22.04.2024