Оголошення

Ми-соколи! Очі та крила сучасної війни. Приєднуйся до нас. Опануй свого птаха. Разом до Перемоги!

Якщо хочеш жити - потрібно летіти, летіти із останніх сил. Летіти до обмріяного обрію свободи та волі. Але цей шлях не буде простим. Шквальні вітри, урагани, грози будуть намагатися сбити з курсу, хижі тварини намагатимуться вполювати на землі.

11:52 26.07.2024

«Оленівка — місце воєнного злочину росії»: 29 липня в Музеї війни відбудеться захід, присвячений роковинам теракту

29 липня о 14.00 у Музеї війни відбудеться масштабний захід, присвячений роковинам трагічних подій в Оленівці, внаслідок яких 53 військовополонені бійці полку «Азов» були страчені та понад 130 поранені.

20:27 25.07.2024

Копірайтинг та SMM. Projector Foundation запускає навчання для партнерок військових та ветеранів

На курсах жінки будуть працювати із реальними кейсами замовників, а після успішного завершення курсів отримають сертифікат та проєкт для портфоліо, кажуть організатори. Навчання почнуть у вересні за вісьмома напрямками  Soft Skills for New Reality (30 жінок, тривалість навчання – 2 місяці);  SMM для бізнесу (20 жінок, тривалість навчання – 2 місяці);  Copywriting Beginning (20 жінок, тривалість навчання – 2 місяці);  Graphic Design Beginning (30 жінок, тривалість навчання – 3 місяці);  Motion Design (20 жінок, тривалість навчання – 3 місяці);  Web Design Beginning (15 жінок, тривалість навчання – 3 місяці);  Sales Basic (15 жінок, тривалість навчання – 2 місяці);  Python Beginning (20 жінок, тривалість – 3 місяці); Хто може взяти участь  Жінки-партнерки (кохані/дівчата/наречені/дружини) військовослужбовців, ветеранів, військових у полоні, зниклих безвісти або загиблих; Партнерки мають бути повнолітніми та проживати в Україні. Групи формуватимуть лише з жінок, які «поділяють спільний досвід». Кожній із них нададуть доступ до спільноти Projector Foundation й онлайн-бібліотеки з понад 640 лекціями. Також обіцяють індивідуальні сесії з психологами, HR-підтримку (консультації зі створення резюме та карʼєрного розвитку) й менторську підтримку на індивідуальних зустрічах.

18:07 25.07.2024