2023 рік

Статистичний звіт Про звернення громадян, що надійшли до Нижньосірогозької селищної військової адміністрації Генічеського району Херсонської області у першому півріччі 2023 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року (завантажити)

Статистичний звіт про звернення громадян, що надійшли до Нижньосірогозької селищної військової адміністрації Генічеського району Херсонської області за ІІІ квартал 2023 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року (завантажити)

Статистичний звіт про звернення громадян, що надійшли до Нижньосірогозької селищної військової адміністрації Генічеського району Херсонської області за  2023 рік, у порівнянні з 2022 роком (завантажити)

Аналітична довідка про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до  Нижньосірогозької селищної військової адміністрації за 2023 рік (завантажити)

Про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян Нижньосірогозькою селищною військовою адміністрацією за підсумками 2023 року (завантажити)