На Сірогозщині 02 квітня влаштували генеральне прибирання

Дата: 04.04.2021 20:31

Фото без описуУ п’ятницю робочий тиждень працівники селищної ради та відділів ради, закладів освіти, медицини, територіального центру та інших установ і організацій, що функціонують на території громади завершили прибиранням прилеглих територій.

До прибирання долучилися й працівники торгівлі та пересічні мешканці громади. Трудові колективи у повному складі на чолі з керівниками активно наводили чистоту біля адміністративних будівель, будівель соціальної сфери, магазинів, на площі селища, у паркових зонах.

Обрізали дерева, вигрібали опале листя, підмітали площу та алеї, вивозили сміття.

Нагадуємо жителям громади про необхідність дотримуватися правил благоустрою. Чисто, там де не смітять. Тож сподіваємось, що жителі громади будуть підтримувати наведену чистоту.