Графік особистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на 2021 рік

Дата: 06.04.2021 14:19

Прізвище, ім’я,
по батькові, посада

Дні особистого прийому, початок о 13:00

Дні виїзного прийому

КОЗИР Сергій В'ячеславович,
голова обласної державної адміністрації

вівторок

за окремим
графіком*

БУТРІЙ Дмитро Стефанович,
перший заступник голови обласної державної адміністрації (з питань розвитку економіки, сільського господарства, зрошення та фінансів)

п’ятниця

за окремим графіком*

НАУМЕНКО Едуард Анатолійович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань регіонального розвитку, інфраструктури та захисту довкілля)

четвер

ЧАБАН Вадим Іванович,
заступник голови обласної державної адміністрації (з правових питань, оборонної, мобілізаційної та правоохоронної роботи, внутрішньої безпеки та аудиту)

вівторок

за окремим графіком*

ШИБАЄВ Андрій Леонідович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань гуманітарної політики)

середа

за окремим графіком*

ЯКИМЕНКО Микола Миколайович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань інформаційнного забезпечення, розвитку архівної справи, туризму та курортів)

середа

за окремим графіком*

Примітка: з метою оперативного вирішення порушених громадянами питань у державній

установі «Херсонський обласний контактний центр» функціонує «гаряча» телефонна лінія голови обласної державної адміністрації з безкоштовним обслуговуванням для населення області – 0-800-50-40-77 та телефон довіри для мешканців міста Херсона – 26-42-34.

* Дата і час прийому визначаються додатково відповідно до щомісячного плану основних заходів, що проводяться обласною державною адміністрацією, який затверджується головою обласної державної адміністрації.

Для попереднього запису на прийом до голови обласної державної адміністрації  Вам необхідно зателефонувати до відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації за IP-телефоном: 063 066 4050 , 142 або 116 або 117 (кома – довге натискання *).

Для попереднього запису на прийом до заступників голови обласної державної адміністрації  Вам необхідно зателефонувати до відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації за IP-телефоном: 063 066 4050 , 142 або 116 або 117 (кома – довге натискання *).

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00-17:00 (обідня перерва з 12:00-13:00).