Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 07.04.2021 08:25

Фото без опису

Згідно плану роботи атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради 06-07 квітня 2021 року заплановано проведення атестації керівників та педагогічних працівників закладів освіти громади.

Так, 06 квітня 2021 року під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради Наталії Вязової, відбулося перше підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. На ньому обговорено результати вивчення роботи педагогічних працівників Анатолівської гімназії, Новопетрівського, Першопокровського, Новоолександрівського ліцеїв на відповідність та присвоєння вищої категорії і педагогічного звання «Старший вчитель», педагогічних працівників Нижньосірогозького будинку творчості на відповідність кваліфікаційній категорії «Спеціаліст 12 розряду».

Розглянули, також, відповідність займаній посаді директора Новопетрівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №11, директора та заступників директора з навчально-виховної роботи Першопокровського ліцея та заступників директора з навально-виховної роботи Новоолександрівського ліцея.

За результатами всебічного розгляду матеріалів, атестаційна комісія прийняла рішення:

- відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» - 6 педагогів (Макаренко Т.Д, Ворона І.В.,Синявська Г.В., Кобиляцька Т.З., Буйна Н.А., Шурін Л.П.);

- відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «Старший вчитель» - 2 педагога (Синявська Г.В., Шурін Л.П.);

- відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст 12 розряду» - 2 педагога (Козачок Н.В., Салій О.В.);

- присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» - 1 педагогу (Овчиннік С.А.);

- присвоїти педагогічне звання «Старший вчитель» - 2 педагогам (Макаренко Т.Д., Понідзельська Н.П.);

- відповідають займаній посаді керівники Новопетрівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №11, Першопокровського та Новоолександрівського ліцеїв: Миронюк Л.М., Зінченко Т.М., Синявська Г.В., Кобиляцька Т.З., Жукова О.О..

ВІТАЄМО педагогічних працівників з успішним проходженням атестації!