Роботу мультидисциплінарної команди продовжено.

Дата: 16.04.2021 08:18

Фото без опису

14 квітня 2021 року мультидисциплінарною командою комунальної установи «Нижньосірогозький центр наданнясоціальнихпослуг»за активного сприяння старости Світлани КУРІНОЇ здійснено виїзд до сіл: Вільне,  Змагання та Верби.

Під час розмови з очільницею старостинського округу детально ознайомилися з потребами жителів громади.

Комісією у складі завідувача відділенням соціальною роботи Оленою ГЕРАСІМОВОЮ та фахівцемі з соціальної роботи відділення соціальних послуг за місцем проживання Ольгою ВАСИЛЕНКОпроведено обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, які знаходяться на обслуговуванні у відділені соціальних послуг за місцем проживання.

На двох дільницях, що обслуговуються соціальними робітниками Риммою СПІВАК та Валерією ЯРМОЛЮК, відвідано 12 осіб, які отримують соціальні послуги. Було перевірено графіки відвідування громадян, індивідуальні плани, договори, відповідно до яких надаються послуги за місцем проживання.

Дуже приємно було чути багаточисленні слова подяки від отримувачів про якість наданих послуг.

За час перебування на території вказаних населених пунктів було надано послуги перукаря 10 громадянам, здійснено порубку дров 2 особам.

Соціальним робітникам були надані рекомендації щодо вдосконалення роботи із документацією.

Під час обстежень громадян інформували про перелік нових соціальних послуг, які надаються  Центром, порядок та умови їх отримання.