Привітання селищного голови з Першотравнем – святом Весни та Праці!

Дата: 01.05.2021 08:36

Фото без описуШановні жителі Нижньосірогозької селищної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Першотравнем – святом Весни та Праці!

Цей День ми пов’язуємо з надіями на краще майбутнє. Адже 1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої громади та України в цілому.

Дорогі сірогозці! Майбутнє нашої громади, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.

Від щирого серця вітаю вас  зі святом 1 Травня!

Бажаю вам щастя, здоров’я, весняного тепла, натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях!

З повагою,

Селищний голова               Дмитро ТАКАДЖИ