Привітали учасників бойових дій Другої Світової війни

Дата: 07.05.2021 14:23

Станом на 1 травня на території громади проживають: 50 учасників війни, переважно це працівники тилу; 15 сімей загиблих/ померлих ветеранів війни; 854 дітей війни та 3 учасника бойових дій Другої світової війни:

Широкий Григорій Дмитрович – 28 липня 1923 року народження, який проживає у смт Нижні Сірогози;

Немикін Іван Григорович – 07 травня 1926 року народження, який проживає у селі Першопокровка;

Алексєєнко Петро Федорович – 10 вересня 1926 року народження, проживаючого в селі Степне.

Згідно рішення сесії селищної ради учасники бойових дій щомісячно отримують стипендію у розмірі 300,0 грн. кожен, а до 8 травня отримали ще й матеріальну допомогу у розмірі 500,0 грн.

Всього до Дня Перемоги було виплачено матеріальну допомогу 72 жителям громади, з яких: 7 учасникам бойових дій, у тому числі 4 – прирівнених до таких; 50 учасникам війни та 15 сім’ям загиблих/померлих ветеранів. Всього було виплачено 23 тис.грн.

Сьогодні, напередодні відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, селищний голова Дмитро Такаджи разом з представниками Нижньосірогозької селищної організації ветеранів війни та праці, офіцером цивільного військового співробітництва, керівником відділу соціального захисту населення привітали учасників бойових дій зі святом, подякували за їхній вклад у визволення України та інших держав від нацистів і вручили їм продуктові набори.

Бажаємо всім учасникам війни, сім’ям загиблих; дітям війни міцного здоров’я та довгих років життя.