Підведені підсумки онлайн – фотоконкурсів «Моя родина у вишиванці» та  «Кращий колектив у вишиванці»

Дата: 25.05.2021 15:23

Фото без опису21 травня підведені підсумки онлайн – фотоконкурсів «Моя родина у вишиванці» та  «Кращий колектив у вишиванці».

Завдяки вам, шановні учасники, всі побачили багато колоритних фото щасливих людей Сірогозщини. Вкотре переконуємося, що найкрасивіші люди живуть у нас в Україні і красу цю допомагає підкреслити саме вишиванка, адже це не просто одяг, а душа України, душа нації!

Отже, перемогу у фотоконкурсі «Моя родина у вишиванці» здобула світлина сім'ї Наталі, Андрія і Максима Петренків із села Новоолександрівка.

Фото без опису

Світлина  дружнього творчого  колективу  Першопокровського сільського Будинку культури здобула перемогу у фотоконкурсі  «Кращий колектив у вишиванці» .

Фото без опису

Пам’ятні подарунки - ковдра і чайник, були вручені  переможцям головним спеціалістом відділу освіти, культури та спорту Нижньосірогозької  селищної ради Анною Бецою.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам які надсилали,  голосували і коментували світлини!