ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Дата: 09.06.2021 09:13

00176. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам із земель комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації (обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуального гаража, ведення садівництва, ведення особистого селянського господарства) в межах норм безоплатної приватизації (завантажити)

04-02.Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам із земель комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації (обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуального гаража, ведення садівництва, ведення особистого селянського господарства) в межах норм безоплатної приватизації (завантажити)

04-03. Припинення права користування земельними ділянками (завантажити)

04-04. Припинення права постійного користування земельними ділянками (завантажити)

00199. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди із земель комунальної власності, право на яку не підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) (завантажити)

00173. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди із земель комунальної власності, право на яку не підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) та передача її в оренду (завантажити)

00204. Внесення змін до договорів оренди земельних ділянок комунальної власності (завантажити)

04-08.   Поновлення договорів оренди земельних ділянок комунальної власності (завантажити)

00192.  Припинення права користування на умовах оренди земельними ділянками комунальної власності (завантажити)

00198.  Надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду (завантажити)

04-11.   Надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок (завантажити)

04-12.  Затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок (завантажити)

00202. Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (завантажити)

00214. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (завантажити)

00200.  Передача земельної ділянки у безоплатну власність (завантажити)

00178.  Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (завантажити)

04-17. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (завантажити)

04-18. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (завантажити)

00217. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (завантажити)

00207. Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу (завантажити)

00134. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу (завантажити)

04-22. Надання згоди на укладення договору про оплату авансового внеску в  рахунок оплати ціни земельної ділянки (завантажити)

04-23. Видача довідки про членство в особистому селянському господарстві (завантажити)

04-24. Видача довідки про користування земельними ділянками (завантажити)

00244. Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма 3-ДФ) (завантажити)

04-26 Видача довідки про земельну ділянку для обслуговування житлового будинку, що перебуває в комунальній власності Нижньосірогозької селищної ради не приватизована і не перебуває в стадії приватизації. (завантажити)

00085  Погодження технічних документацій або проектів землеустрою (завантажити)

04-28 Виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної    частки (паю) та передачу її у власність (завантажити)

01161  Надання в користування на умовах оренди земельних ділянок (завантажити)

04-30 Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь (завантажити)
00210 Надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь (завантажити)
04-32  Передача земельної ділянки в постійне користування (завантажити)