БУДІВНИЦТВО

Дата: 09.06.2021 11:02

00158   Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, зміни до них, відмова у їх наданні, скасування містобудівних умов та обмежень. (завантажити)

00156 Надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки, зміни до нього та повідомлення про відмову в його наданні. (завантажити)

01888 Надання висновку про відповідність намірів замовника щодо місця розташування тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності містобудівній документації, будівельним нормам. (завантажити)

00193 Надання (продовження дії) паспорта прив'язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності. (завантажити)

00194    Надання дозволу на порушення об'єктів благоустрою. (завантажити)

05-01 Надання дозволу на розроблення містобудівної документації (детального плану території) (завантажити)

05-02 Затвердження містобудівної документації ( детального плану території) (завантажити)