ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Дата: 09.06.2021 11:33

00085 Видача висновку про погодження документації із землеустрою. (завантажити)

00068 Видача витягу з технічної документації про НГО земельної ділянки. (завантажити)

00066 Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації із землеустрою. (завантажити)

00064 Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у ДЗК відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації запевним видом її цільового призначення (використання). (завантажити)

00088 Видача дозволу на зняття та перенесення ґрунтового покриву земельної ділянки. (завантажити)

00080 Виправлення технічної помилки у відомостях з ДЗК, допущеної органом, що здійснює його ведення з видачею витягу. (завантажити)

00074 Внесення до ДЗК відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу (завантажити)

00072 Внесення до ДЗК відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюється права суборенди, сервітуту, з видачею витягу. (завантажити)

00079 Внесення до ДЗК відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідними до них нормативно-правовими актами з видачею витягу. (завантажити)

00070 Внесення до ДЗК відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу. (завантажити)

00078 Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу. (завантажити)

00069 Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК. (завантажити)

00082 Проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації. (завантажити)

00060 Надання відомостей з ДЗК у формі витягів з ДЗК про земельну ділянку. (завантажити)

00062 Надання відомостей з ДЗК у формі викопіювань з картографічної основи ДЗК, кадастрової карти (плану). (завантажити)

00035 Надання відомостей з ДЗК у формі витягів з ДЗК про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць. (завантажити)

00059 Надання відомостей з ДЗК у формі витягів з ДЗК про обмеження у використанні земель. (завантажити)

00061 Надання відомостей з ДЗК у формі довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території). (завантажити)

00063 Надання відомостей з ДЗК  у формі копій документів, що створені під час ведення ДЗК. (завантажити)

01161 Видача рішення про передачу у власність, надання у користування  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності. (завантажити)