В громаді День фермера відзначили масштабно.

Дата: 20.06.2021 07:53

Фото без опису19 червня з нагоди відзначення Дня фермера у селищі на честь винуватців свята влаштували культурно-мистецький захід «Свято поля, хліба і душі».

На свято завітало чимало гостей, серед яких жителі нашої та сусідніх громад.

Розпочинаючи  свято, селищний голова Дмитро Такаджи привітав аграріїв з професійним святом – Днем фермера та подякував за нелегку працю, значимий вклад в розвиток аграрного сектору Сірогозщини, співробітництво та активну громадську позицію. Адже сучасні аграрії не обмежовують себе колом своєї діяльності, а й із задоволенням підтримують освітню, медичну галузі, спорт та воїнів на сході України. Побажав процвітання і стабільності фермерським господарствам, ефективного розвитку, покращення матеріально-технічної бази, сприятливих погодних умов та гарних урожаїв, міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і благополуччя.