З метою збереження здоров'я нації Міністерство охорони здоров’я України запровадило інформаційну антитютюнову кампанію «Кидай курити зараз».

Дата: 01.07.2021 10:24

Фото без описуЗа оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (далі - ВООЗ), станом на 2019 рік від хвороб, які спричинені вживанням тютюну, щороку помирає понад 8 мільи?нів людеи у світі. Вживання тютюнових виробів є одним з основних факторів ризику виникнення неінфекціи?их захворювань (серцево-судинних, цукрового діабету, раку, хронічних обструктивних захворювань легень і розладів психічного здоров’я), які є причиною маи?же 84% всіх смертеи в Україні. Щороку 85 тисяч українців помирає від хвороб, спричинених курінням.

Піклуйтесь про своє здоров'я - кидайте палити!