Бізнес Херсонщини сплатив понад 10 мільйонів гривень екоподатку

Дата: 17.08.2021 16:14

Упродовж січня - липня 2021 року підприємства й підприємці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 10,2 млн гривень екологічного податку. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

В тому числі, до державної скарбниці надійшло 6,3 млн гривень екоподатку, що на 2,2 млн більше показника семи місяців минулого року. До місцевих бюджетів спрямовано майже 3,9 млн гривень, це на 1 млн більше, ніж торік.

Найбільші платежі забезпечили херсонські та новокаховські суб'єкти господарювання.

Усього в Херсонській області зареєстрований 1741 платник екологічного податку. Це ті підприємства, які здійснюють викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, у водні об'єкти, а також розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях.

Підписатись на сторінку Facebook Державної податкової служби України: https://www.facebook.com/TaxUkraine.

Підписатись на телеграм-канал ДПС: https://t.me/tax_gov_ua.