Напередодні відзначення 30-ї річниці Незалежності України на базі комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулася конкурсно-розважальна програма «Незалежність –це ти».

Дата: 18.08.2021 20:09

До участі були запрошені діти із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, з усіх населених пунктів громади.

Бібліотекар відділу з бібліотечного обслуговування Нижньосірогозького Центру культури і дозвілля Каріна МІЩЕНКО провела з дітьми цікаві конкурси та розваги.

Захід досить незвичний по формату. Вперше зібрали дітей з усіх куточків громади. Їх вітали і з Днем Незалежності України, і з майбутнім навчальним роком. Свято проводилося на новоствореному дитячому майданчику комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». І найголовніше, як зазначив Дмитро ТАКАДЖИ, це свято стане початком подібних дитячих заходів у всіх старостинських округах.