Для дітей із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах організовано поїздку-мандрівку до зоопарку в місті Мелітополь.

Дата: 21.08.2021 08:15

Фото без опису20 серпня, напередодні святкування 30-ї річниці Незалежності України, комунальною установою «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» була організована поїздка-мандрівка для дітей із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, до міста Мелітополь, де вони побували у зоопарку «Страусина ферма» та продивились прем’єру мультфільму «Гулівер повертається. 30 років потому». Дитячому захвату не було меж! У зоопарку діти змогли не тільки побачити наживо більшість звірів, які вони до цього бачили лише на малюнках або у кіно, але й змогли доторкнутися та покормити з рук! А після перегляду мультфільму всі одразу захотіли стати такими ж відважними, як і головний герой!

Крім того, діти ознайомились з містом, погуляли на площі Перемоги та у Новоолександрівському парку (колишній ім. Максима Горького), де всі бажаючі могли зробити красиві фото у гарних  та незабутніх фотозонах.