Оголошення про громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Нижньосірогозької громади

Дата: 13.10.2021 18:38

Шановні мешканці!

Фото без описуНижньосірогозька селищна рада за сприяння програми U-LEAD з Європою розробила проєкт Стратегії розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

В період з грудня 2020 року по вересень 2021 року Робочою групою Нижньосірогозької селищної територіальної громади при сприянні Віктора Бондарука – експерта з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» був напрацьований проєкт даного документу, який сьогодні виноситься на громадське обговорення/консультації (додається).

Консультації триватимуть 30 календарних днів – з 18 жовтня до 16 листопада 2021 р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2027 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2021 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги, зокрема Програми USAID.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію сільської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 16 листопада 2021 року на e-mail:

nsirog_economic@ukr.net

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: 74701, вулиця Садова, 7, смт. Нижні Сірогози  та у старостатах:

село Вільне, вулиця Центральна, 7

село Нижні Торгаї, вулиця Північна, 32

село Новоолександрівка, вулиця Садова, 42.

село Першопокровка, вулиця Миру, 1

Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу особи, яка їх подає.

Щиро запрошую! Прошу також поширити інформацію про дані консультації серед усіх зацікавлених осіб.

Селищний голова Дмитро ТАКАДЖИ